.
Igazi vidám darab lett. Még nincs teljesen kész, de már annyira akartam mutatni, hogy mi is lesz belőle! :-)
Blokkonként készre varrtam, majd úgy dolgoztam őket össze. Ezen a darabon csak a forgókat tűztem körbe a széltől kb 2 mm-re, de varrtam két másik blokkot is gazdagabban tűzve.
A részletes leírással a jövő héten jövök, most lázasan pakolok!!! A holnapi rendezvényre készülök :-)) Találkozzunk ott!
Slow Sunday Stitching
-
Welcome to the weekly hand stitching party!
I have had a bee in my bonnet recently to get some quilts finished. The
thought won't leave me alone. I want ...
1 napja


Nagyon jól néz ki. Szuper lesz.
VálaszTörlésEz nagyon szuper!
VálaszTörlés